Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Nasutowie. Radiowóz przejechał 27-latka

Utworzony przez ja, 15 grudnia 2014 r. o 07:35 Powrót do artykułu
Nie podniecaj sie! 12 lat jeżdżę przepisowo od kąd byłem uczestnikiem wypadku. Mam 54 lata i prawo jazdy od 18 roku życia. A Ty pewnie masz kategorie B i jeździsz swoim autem po dziadku po swojej wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podniecaj sie! 12 lat jeżdżę przepisowo od kąd byłem uczestnikiem wypadku. Mam 54 lata i prawo jazdy od 18 roku życia. A Ty pewnie masz kategorie B i jeździsz swoim autem po dziadku po swojej wsi.
Samo prawo jazdy Cycku mam starsze od ciebie i twojego Białka do kupy razem wzięte, a na stemple na kategorie to miejsca pajacu brakło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć za śmierć? Jak się okaże, że nie żył wczesniej, a nie policjanci przyczynili się do jego śmierci, to powinieneś się sku***elu z imienia i nazwiska przedstawić. Ty ku***arzu je***y! Bezmózgi debilu!!!! Jak można pisać takie rzeczy. Zbawca jestes, że wiesz co było przyczyną wypadku? Żeby cie szlag trafił szmaciarzu!
Nie masz pajacu racji,gdyby POŁY tak nie zapier dalały  to by panowali nad wozem,hamulca,by nie brakło, a i człowiek by żył,prędkość BUCU !!! bezpieczna !!!!  musi być zachowana !!!!!  ie ja to klarnecie wymyśliłem tylko same POŁY. Co się może okazać,gdy POŁA prowadzi śledztwo przeciwko POLE ?? Gdzie ty żyjesz barania głowo ???  Dokąd im będzie wszystko na sucho uchodziło ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa dlaczego nikt nie aktualizuje tego artukulu? Bo nie wierze ze nie wyszły nowe fakty w tej sprawie . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa dlaczego nikt nie aktualizuje tego artukulu? Bo nie wierze ze nie wyszły nowe fakty w tej sprawie . 
Zawsze gdy sprawa dotyczy policji,tak to się odbywa,biorą na przeczekanie,winni  żeby nie było szumu są przeniesieni na inny rejon i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego miałby ktoś jechać "nawet 50 km/h? Być może w tamtych warunkach należało jechać np. 41 km/h, żeby można było wyhamować po zauważeniu leżącego na jezdni osobnika.
Tak sie sklada ze na tej drodze jest ograniczenie do 90 ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winny jest ten kto go wczesniej potrącił. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wciskaj kitu,wszyscy wiedzą że Pały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byli trzeżwi w końcu ,czy nachlani ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewny ze już nie żył. Inaczej nie leżałby na samym środku drogi. Albo go pobili albo wcześniej ktoś go potracił...i to pewnie jakiś duzy samochód, bo poleciał tak daleko... Przykro. Ale to nie policja.  Policjanci byli trzeźwi i jechali z dozwoloną prędkością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądź chamem. Nikt nie wie, że policjanci. Ty tylko robisz zamęt swoim pierdilenien i siejesz nienawiść. Może sam byłeś sprawcą wypadku, spierdoliles i teraz tak chrzanisz. Policjanci byli trzeźwi. Jacy nachlani? Gdzie wy macie rozum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądź chamem. Nikt nie wie, że policjanci. Ty tylko robisz zamęt swoim pierdilenien i siejesz nienawiść. Może sam byłeś sprawcą wypadku, spier***iles i teraz tak chrzanisz. Policjanci byli trzeźwi. Jacy nachlani? Gdzie wy macie rozum?
Masz dowody Jasiu że byli trzeżwi ?  przestań i ty pier dolić !!  i nie pajacuj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądź chamem. Nikt nie wie, że policjanci. Ty tylko robisz zamęt swoim pierdilenien i siejesz nienawiść. Może sam byłeś sprawcą wypadku, spier***iles i teraz tak chrzanisz. Policjanci byli trzeźwi. Jacy nachlani? Gdzie wy macie rozum?
Na pewno  " niezależny " sąd osądzi, jak zawsze w sprawach gdzie zamieszany jest policjant,taki dziki kraj,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można nie zauważyć człowieka na drodze (zakładając że prędkość była prawidłowa) . Zgadzam się z tym że jeśli chodzi o policjantów to w artykułach nie zamieszcza się jakichkolwiek wyjaśnień. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewny ze już nie żył. Inaczej nie leżałby na samym środku drogi. Albo go pobili albo wcześniej ktoś go potracił...i to pewnie jakiś duzy samochód, bo poleciał tak daleko... Przykro. Ale to nie policja.  Policjanci byli trzeźwi i jechali z dozwoloną prędkością.
A ty co siedziałeś na tylnej kanapie ? i pewnie też nie piłeś ? skąd wiadomo ze byli trzeżwi i ze jechali z dozwoloną prędkością ? komendant ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy radiowóz musi mieć obowiązkowo kamerę i tachograf,jak w ciężarówkach i wtedy wszystko będzie jasne,jak POŁY zapierd lają po polskich drogach !!!   i wtedy się żaden nie wywinie a i komendant po du pie  dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można nie zauważyć człowieka na drodze (zakładając że prędkość była prawidłowa) . Zgadzam się z tym że jeśli chodzi o policjantów to w artykułach nie zamieszcza się jakichkolwiek wyjaśnień. 
Teoretycznie jest to możliwe,ale tylko teoretycznie,gdy jadą w dużej mgle,lub mają niesprawne oświetlenie,brudne reflektory,zakładając że nie byli pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz, że byli nietrzeźwi? Bo nie lubisz policji? Jak ba stole operacyjnym umrze ktoś kogo znasz, to stwierdzisz, że na pewno wina lekarza, który był pijany? Widziałeś nietrzeźwego policjanta na służbie czy tak pierdolisz trzy po tary, żeby inni czytali i klaskali? Znasz dzisiejsze procedury dopuszczania policjantów do służby i badanie osób uczestniczacych w wypadku na trzeźwość? Oczywiscie według Ciebie wszyscy policjanci, prokurator, biegli, technicy, strażacy będący na miejscu są skorumpowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie sklada ze na tej drodze jest ograniczenie do 90 ...
  Jeszcze raz. Ograniczenie to może sobie być dowolne. Natomiast jechać należy z prędkością taką, aby w danych warunkach zdążyć wyhamować po zauważeniu pojawiającej się w zasięgu świateł przeszkody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz, że byli nietrzeźwi? Bo nie lubisz policji? Jak ba stole operacyjnym umrze ktoś kogo znasz, to stwierdzisz, że na pewno wina lekarza, który był pijany? Widziałeś nietrzeźwego policjanta na służbie czy tak pier***isz trzy po tary, żeby inni czytali i klaskali? Znasz dzisiejsze procedury dopuszczania policjantów do służby i badanie osób uczestniczacych w wypadku na trzeźwość? Oczywiscie według Ciebie wszyscy policjanci, prokurator, biegli, technicy, strażacy będący na miejscu są skorumpowani.
Idioto !!!  a słyszałeś kiedykolwiek żeby zatrzymano pijanego PAŁE ?  jak im się traf,i to co najwyżej odwożą go jeszcze do domu!!!  barania głowo za twoje,moje,podatników pieniądze. Dosyć niedawno pajacu,komendant,KOMENDANT !!!! z miasta SZ.wypier dolił do rowu,skośił sto metrów ogrodzenia u sąsiada i w to wszystko ubrał swoją starą która akurat wtedy była trzeżwa ,i kto idioto z nimi wygra,dwa tyg.po wszystkim został jeszcze awansowany !!!  Taką dzisiaj POLSKĘ Bucu mamy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...